Trenerzy

Trenerzy Cocktail Concept Akademii Miksologii i Doradztwa Gastronomicznego są ekspertami w biznesie gastronomicznym. Dysponują bogatą wiedzą renomowanych polskich uczelni oraz praktyką zawodową zdobytą podczas piastowania stanowisk kierowniczych obiektów gastronomicznych w firmach o wysokim standardzie (m.in. Grand Hotel Warszawa, Foksal 19, The Rubbens At The Palace Hotel, Radisson Blu (SAS) Hotels&Resorts, Flaming&Co Champagne Bar, Cornney&Barrow Wine Bars LTD). Posiadają doskonałą praktykę w tworzeniu oraz realizacji programów szkoleniowych dla pracowników obiektów gastronomicznych.

Nasz zespół doskonale rozumie wyzwania biznesu ponieważ budują go praktycy.

SYLWETKI GŁÓWNYCH TRENERÓW

Magdalena Parfianowicz
Absolwentka Wyższej Szkoły Gospodarstwa Wiejskiego, podyplomowych studiów o kierunku Nowoczesne Zarządzanie i Organizacja w Gastronomii w Warszawie, przez 10 lat związana zawodowo z branżą gastronomiczną. Doświadczenie zawodowe związane z zarządzaniem obiektami gastronomicznymi, technikami sprzedaży, obsługą konsumentów, a także coachingiem zdobywała w pracy w Polsce i zagranicą piastując stanowiska kierownicze.
Trenerka, specjalizująca się w zagadnieniach związanych z obsługą Gościa. Prowadzi szkolenia warsztatowe oraz coachingowe.

Mariusz Lambrecht
Praktyk, od wielu lat zajmuje się barmaństwem klasycznym. Specjalizuje się w szkoleniach barmańskich o różnym stopniu zaawansowania, doradztwem w zakresie powstawania, jak i prowadzenia barów, cocktail barów, restauracji. Swoje wykształcenie zawodowe zdobywał w
Master Bartenders School w Lionie, a także podczas pracy w najbardziej prestiżowych barach, restauracjach oraz hotelach w Europie Zachodniej i Polsce.
Od ponad 10 lat trener specjalizujący się w szkoleniach barmańskich oraz kelnerskich.