Szkolenia

W ramach Akademii Miksologii i Doradztwa Gastronomicznego przygotowane zostały szkolenia na różnych poziomach zaawansowania, dopasowane do potrzeb zarówno osób początkujących, jak i z długim stażem pracy, chcących uzyskać nowe umiejętności bądź usystematyzować swoją wiedzę. Celem projektu było zaoferowanie Państwu możliwości skorzystania z wybranych, pojedynczych szkoleń lub przechodzenia przez poszczególne stopnie „wtajemniczenia”, gwarantujące uzyskanie wszechstronnych umiejętności potrzebnych do profesjonalnej organizacji stanowiska pracy. Dzięki Akademii Miksologii mogą Państwo dobrać szkolenie odpowiednie do potrzeb i poziomu zaawansowania.

SZKOLENIA INDYWIDUALNE, to szkolenia z wolnego naboru, na które przyjmujemy indywidualne zgłoszenia. Nie trzeba posiadać doświadczenia zawodowego w gastronomii aby wziąć udział w szkoleniach.
Szkolenia indywidualne realizowane są we współpracujących z nami klubami, barami oraz restauracjami i hotelami.

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE, to szkolenia wewnętrzne, w miejscu pracy. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku, oferujemy programy szkoleniowe dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.