O nas

Szkolimy Efektywnie Prowadząc do Sukcesów Zawodowych

Naszą misją jest popularyzacja w Polsce zawodu barmana oraz szkoleń podnoszących jakość obsługi konsumentów w obiektach gastronomicznych.

Dla nas najważniejsza jest efektywność działań szkoleniowych i doradczych . Zależy nam na sukcesach firm, dla których wdrażamy nowe pomysły, badamy jakość obsługi konsumenta, dobieramy personel, ale również dla osób indywidualnych, które inwestując w siebie mogą osiągnąć wybrany cel. Dążymy do bycia partnerem, który wspiera w zakresie rozwoju zawodowego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów.

W ramach Akademii Miksologii i Doradztwa Gastronomicznego przygotowane zostały szkolenia na różnych poziomach zaawansowania, dopasowane do potrzeb zarówno osób początkujących, jak i z długim stażem pracy, chcących uzyskać nowe umiejętności bądź usystematyzować swoją wiedzę. Celem projektu było zaoferowanie Państwu możliwości skorzystania z wybranych, pojedynczych szkoleń lub przechodzenia przez poszczególne stopnie „wtajemniczenia”, gwarantujące uzyskanie wszechstronnych umiejętności potrzebnych do profesjonalnej organizacji stanowiska pracy. Dzięki Akademii Miksologii mogą Państwo dobrać szkolenie odpowiednie do potrzeb i poziomu zaawansowania.